Opera GX birden %16 ağ kullanmaya başlıyor

Froster_xx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar normalde hiçbir şey yoktu. Bilgisayarda Kaspersky var zaten. Opera aniden YouTube'dan video izlerken bir anda yüzde 16 internet kullanmaya başlıyor. Sebebi nedir nasıl çözerim? Birden video donmaya başlıyor çünkü bütün interneti Opera kullanıyor.

Arkadaşlar normalde hiçbir şey yoktu. Bilgisayarda Kaspersky var zaten. Opera aniden YouTube'dan video izlerken bir anda yüzde 16 internet kullanmaya başlıyor. Sebebi nedir nasıl çözerim? Birden video donmaya başlıyor çünkü bütün interneti Opera kullanıyor.

Hocam sorun küçük bir şeymis gibi görünüyor emin değilim fakat arkada pop op vesaiyre açık kalmış olabilir mi?

Hocam sorun küçük bir şeymis gibi görünüyor emin değilim fakat arkada pop op vesaiyre açık kalmış olabilir mi?

Bilmiyorum dostum ama arkada hiç sekme açık değil. Zaten resmen dalga geçiyor gibi oluyor. Video izlerken bir anda donuyor ( çünkü internet yetmiyor.) Sonra Görev Yöneticisi'ni açıyorum %16 kullanma 6-7 saniye %16-17 sonra geçiyor video tekrar izliyorum gene aynısı oluyor. Dün çok yaşıyordum bilgisayarı 2-3 defa yeniden başlatmama rağmen bugün olmadı şu anlık.

Geri
Yukarı