Opera GX ekranıma gelmiyor

• Konuyu başlatan Mente
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 644

Mente

Hectopat
Merhabalar, biraz önce Opera GX tarayıcım kendi kendine ekrandan kayboldu. Laptop kullanmaktayım çift ekranım yok. Defalarca kaldırıp yükledim olmadı. Görev Yöneticisi'nden uygulamayı durdurup açtım yine olmadı. Eski bir konudan bulduğum uninstal programı varmış onu indirip o program ile sildim yine düzelmedi. Nasıl yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim.

Şu anda sizin sorununuz ne tam olarak? Açılmıyor mu yoksa açılıyor ama ekrana gelmiyor mu? Önce bunu belirtin.

Eğer gözükmüyorsa hiçbir yerde gx yerine başka tarayıcılar deneyin.

Şu anda sizin sorununuz ne tam olarak? Açılmıyor mu yoksa açılıyor ama ekrana gelmiyor mu? Önce bunu belirtin.

Eğer gözükmüyorsa hiçbir yerde gx yerine başka tarayıcılar deneyin.

Açınca çalışıyor fakat ekranıma gelmiyor simge durumununda kalıyor ya da fareyi üstüne götürünce ön izlemesi geliyor ama ekranıma gelmiyor.

Dosya Ekleri

• 12.png
    12.png
    58,7 KB · Görüntüleme: 24
Hocam nasıl silebildiniz ben sadece F11 yapınca ekrana geliyor oda tam ekran olarak diğer seçenekleri göremiyorum.

Opera GX'i silerken kayıtlı bilgilerde silinsin mi tarzında bir şey var ona tıkladım hesap şifrelerim filan silindi tekrar yükledim ve düzeldi. Sitelerde kullanmış olduğum oturumların kayıtlı şifreleri vs. O tarz kişisel bilgilerin sil Opera'yı kaldırırken.

Yeni konular

Geri
Yukarı