Opera GX güvenli mi?

Resmi kanıt mı bekliyorsunuz? Mesela Opera şirketi gidip "Biz resmi olarak açıklıyoruz ki bilgileri çalıyoruz." Veya gidip Microsoft'un Opera'ya resmi olarak "Bilgileri çalıyor." demesini mi bekliyordunuz? Bir sürü kanıt var ama cidden o kadar çok ki üşendiğimi söylemek isterim. RAM ayarı, CPU ayarı yarım yamalak çalışıyor. Renk ayarı da zaten komik bir durum. "Işıklı mışıklı". Solda Instagram falan var biliyorum ama üstteki sık kullanılanlar çubuğuna eklersen her tarayıcıda olmuş olur o. Siteyi Türkçe diline çevirememe durumu başlı başına komik durum zaten. Kimse kusura bakmasın, bu tarayıcı 2 3 ışık çıkarıp soldan Instagram'ı açıyor diye güzel bir tarayıcı olmuyor. Bilgilerimi satıyorlar yahu.
Niye bu kadar gerildin ki ? Bilgi sattığına dair resmi bir kanıt yok 2-3 tane sayfa youtuber dedi diye olmuyor.Hem madem bilgi satıyor neden kimse dava açmıyor ? Kapattırmıyor operayı ?

Niye bu kadar gerildin ki ? Bilgi sattığına dair resmi bir kanıt yok 2-3 tane sayfa youtuber dedi diye olmuyor.Hem madem bilgi satıyor neden kimse dava açmıyor ? Kapattırmıyor operayı ?
Ben resmi kanıt diye bir şey olamayacağını açıklıyorum burada arkadaşım. Resmi olarak gidip Microsoft "Opera hırsızdır!" derse alır başına davayı.

Yazdığımı tekrar okursan sevinirim...

Geri
Yukarı