Opera GX Hızlı Erişim Resim/İkon ekleme

Emirhan Demirel

Hectopat
Yer
Türkiye / Ankara
Daha fazla  
Merhaba Opera GX kullanıyorum. Hızlı erişim sekmesinde site ekle kısmına instagram vb. siteleri ekliyorum ancak ikonları gözükmüyor, site ismi yazıyor. İkon eklenebiliyor mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    77,2 KB · Görüntüleme: 381
Son düzenleyen: Moderatör:
Siteye girin, sağ üstteki kalp iconuna tıklayın, ardından yer işaretleri çubuğu yerine hızlı erişime basın. Böylelikle iconlar gözüküyor. (Sağ, sol yaparak sayfada gözüken farklı bir resmide koyabiliyorsunuz.)

Siteye girin, sağ üstteki kalp iconuna tıklayın, ardından yer işaretleri çubuğu yerine hızlı erişime basın. Böylelikle iconlar gözüküyor. (Sağ, sol yaparak sayfada gözüken farklı bir resmide koyabiliyorsunuz.)

Çok teşekkürler, çok fena takılıyordum her seferinde simgeler gözükmüyordu hiç aklıma gelmemişti böyle yapmak, basit ve etkili :)

Yıllardır Opera kullanıyorum. Masaüstünde diski değiştimeden önce C:\Users\Ettu\AppData\Roaming\Opera Software klasörünün yedeğini alıp tekrar Operayı kurduktan sonra yedeği aynı yere kopyalayınca tüm hızlı erişim, yer imleri v.s hepsi geri geliyordu. Şimdi Hızlı erişim sayfası boş geliyor. Hızlı erişimde yüzlerce kayıtlı url adresim vardı. Eski sürümleri deneyip eski yedekleri attım. Bir kere oldu. Sonra en son aldığım Opera Software klasörünü ilgili yere attım. Olmadı. Firefox, Crome de kullanıyorum ama Opera çok daha kullanışlı bir tarayıcı. Vazgeçemem. Bu hızlı erişim sorununu nasıl çözebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı