Opera GX indirme hızı düşüyor

• Konuyu başlatan sayco
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B

sayco

Centipat
Daha fazla  
Opera GX'den 1.5GB büyüklüğünde bir dosya indiriyordum. İlk başta 3, 4 Mbps arası gidip geliyordu. Birden anlamadığım şekilde 300 400 kblara düştü ara sıra 50 KB altına iniyordu. Arkaplanda hiçbir uygulama açık değil. Yeniden başlattım hala düzelmedi. Çözümü nedir?

Sürekli aynı dosyayı indirmeyi mi denedin yoksa farklı dosyalarda da aynı sorunlar mı yaşadın? Eğer aynı dosyada sıkıntı çıkıyorsa indirdiğin dosyanın serverlerinden kaynaklanıyor olabilir.

Sürekli aynı dosyayı indirmeyi mi denedin yoksa farklı dosyalarda da aynı sorunlar mı yaşadın? Eğer aynı dosyada sıkıntı çıkıyorsa indirdiğin dosyanın serverlerinden kaynaklanıyor olabilir.
Photoshop için gfx packlere bakıyordum 3 tane buldum indirdim 3ündede aynı sorun var. Hepsi farklı sitelerden ve farklı indirme yerlerinden.
Edge'de deniyebilir misiniz?
Edgeyi yaklaşık 3 4 ay kullandım aynı sorunlar oldu. Tekrar denerim.

Photoshop için gfx packlere bakıyordum 3 tane buldum indirdim 3'ündede aynı sorun var. Hepsi farklı sitelerden ve farklı indirme yerlerinden.

IDM gibi indirme programlarından bir tanesini kullanıyor musun? Antivirus programı gibi ek yazılımlardan kaynaklanıyor olabilir. Chrome'nin indirme sisteminde ben de sıkıntı çekiyordum. IDM programında herhangi bir sıkıntı yaşamadım daha.

IDM gibi indirme programlarından bir tanesini kullanıyor musun? Antivirus programı gibi ek yazılımlardan kaynaklanıyor olabilir. Chrome'nin indirme sisteminde ben de sıkıntı çekiyordum. IDM programında herhangi bir sıkıntı yaşamadım daha.
IDM Opera için eklentisi yok diye biliyorum.
IDM Opera için eklentisi yok diye biliyorum.
URL olarak oluyormuş tamam. Ama bu sefer de 100 200 kblerde.

Daha önce Opera kullandım. Eklentisi var. Birkaç videoya bakarsanız nasıl ekleyeceğinizi görebilirsiniz. Sanırsam klasörün içindeki bir dosyayı eklentiler kısmına sürüklüyorduk. Tam hatırlamıyorum ama IDM sıkıntınızı çözebilir.
100 200 kb ile indirmesinin sebebi operada indirme devam ediyormuş. Operada yüklemeyi durdurdum 6 7 mbpslere çıktı. İlginiz için teşekkürler.

Geri
Yukarı