Rehber Opera GX Internet Download Manager ekleme

smithblacksmith

Kilopat
Makaleler
10
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Microsoft Edge kullanan birisi olarak Opera GX' e geçtim ve gerçekten çok işlevsel. Bazı eksiklikleri vardı ve araştırırken nasıl yapılacağını buldum, sizlerle paylaşmak istedim.

1. Aşama: Chrome Extension eklentisini indirin ve kurun.
2. Aşama: C:\Program Files (x86)\Internet Download Manager kısmına girip sağ üst köşedeki arama kutucuğuna "crx" yazıyoruz. (Dosya konumu)
Screenshot 2021-03-18 152716.png

Buradan "IDMGCExt.crx" olanı alacağız.

3. Aşama: Aşağıdaki görseldeki küp işaretine yani "eklentiler" kısmına girin Opera GX üzerinden.
1616070620639.png

4. Aşama:
IDMGCExt.crx dosyasını eklentiler kısmına sürükleyip bıraktığınızda IDM eklentisini yükleme seçeneği gelecek.

Böylelikle Opera GX uygulamamıza Internet Download Manager kurmuş bulunmaktayız, umarım işinize yarar.

Dosya Ekleri

• Screenshot 2021-03-18 152922.png
    Screenshot 2021-03-18 152922.png
    2,8 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

Microsoft Edge kullanan birisi olarak Opera GX'e geçtim ve gerçekten çok işlevsel. Bazı eksiklikleri vardı ve araştırırken nasıl yapılacağını buldum, sizlerle paylaşmak istedim.

1. aşama: Chrome Extension eklentisini indirin ve kurun.
2. aşama: C:\program files (X86)\ınternet download Manager kısmına girip sağ üst köşedeki arama kutucuğuna "crx" yazıyoruz. (dosya konumu)Eki Görüntüle 928520
Buradan "ıdmgcext. Crx" olanı alacağız.

3. aşama: aşağıdaki görseldeki küp işaretine yani "eklentiler" kısmına girin Opera GX üzerinden.
Eki Görüntüle 928525
4. aşama:
ıdmgcext. Crx dosyasını eklentiler kısmına sürükleyip bıraktığınızda IDM eklentisini yükleme seçeneği gelecek.

Böylelikle Opera GX uygulamamıza ınternet download Manager kurmuş bulunmaktayız, umarım işinize yarar.

Eğer Opera'ya geçersem ki bu hiç olmayacak. bu rehberi denerim sağ ol.

Geri
Yukarı