Çözüldü Free Download Manager Opera GX entegrasyon

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LeCrOmAnCeR

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 1 aydır Internet Download Manager kullanıyorum, çok da memnunum. Fakat ücretsiz lisansı bitti ve ben de yıllık 100 lira vermek istemiyorum.
Bir alternatif ararken Free Download Manager'ı buldum. Internet Download Manager kullanırken Opera GX'ten yaptığım indirmeler direkt olarak kendisinden yapılırken Free Download Manager'da böyle bir durum yok. Acaba ben kurarken bir hata mı yaptım? Yoksa bu Manager'de böyle bir özellik yok mu? Yanlış ya da eksik yaptığım bir şey varsa, mümkünse belirtebilir misiniz? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Not: 64 bit Windows 10 kullanıyorum, Opera GX'im günceldir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Opera için eklentisi var ancak GX balon bir tarayıcı olduğu için neredeyse bir çok bunun gibi uygulamaya eklentisi bulunmuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Opera için eklentisi var ancak GX balon bir tarayıcı olduğu için neredeyse bir çok bunun gibi uygulamaya eklentisi bulunmuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Attığın addon Opera GX'te de kusursuz bir şekilde çalışıyor, hızlı ve öz yanıtın için çok teşekkür ederim.
Çözüm olarak ekledim.

İle tüm Google eklentilerini kurabilirsiniz.
Bu uzantıya artık gerek kalmadı. Direkt olarak Chrome mağaza uzantılarını destekliyor. Yakın zamanda Opera eklenti mağazasını tamamen kapatacaklarını düşünüyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı