Opera GX kararsızlığı

Veri falan fasa fiso, zaten hepsi alıyor sonrada o verileri yine sana reklam göndermek için kullanıyorlar. Ben bir ara monitör arıyordum da, evime postayla monitör reklamı gelmediği kaldı bir tek. En az bin tane farklı monitörün reklamı geliyordu, site fark etmeksizin. Bırak toplasınlar. Endişelenilecek tek şey stabil çalışmaması Opera'nın. Benim PC'yi mahvetmişti birkaç kez mecburen bıraktım. Opera'yı sildiğimde de uzantıları yüzünden 1 terabayt verimi silmişti .bu tarz sorunların yoksa kullan gitsin, ücretsiz VPN ve kaliteli haber içerikleriyle Opera kullanmak açık ara farkla çok keyifli.

Ben açıkçası VPN falan işim olmaz ayrıca parolalarınızı dijital ortama kaydetmemenizde fayda var.

Aynen hocam öyle. Forumdaki çoğu kişi güvenilir değil falan yazmış. Bende düşündüm. Ama şöyle bir şeyde var. Koca şirket verilerimi ne yapacak? Diye düşünüyorum. Ama işte kararsızım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…