Opera GX kararsızlığı

Arkadaşlar, özellikleri, temaları çok hoşuma gidiyor. Ama verileri topluyormuş sanırım. Bir yanım, aman ne yapacaklar senin verilerini alsalar ne olur diyor. Diğer taraf ise bence özellikleri için verilerini riske atma diyor. Ne yapayım? Gerçekten arada kaldım. :D

Veri falan fasa fiso, zaten hepsi alıyor sonrada o verileri yine sana reklam göndermek için kullanıyorlar. Ben bir ara monitör arıyordum da, evime postayla monitör reklamı gelmediği kaldı bir tek. En az bin tane farklı monitörün reklamı geliyordu, site fark etmeksizin. Bırak toplasınlar. Endişelenilecek tek şey stabil çalışmaması Opera'nın. Benim PC'yi mahvetmişti birkaç kez mecburen bıraktım. Opera'yı sildiğimde de uzantıları yüzünden 1 terabayt verimi silmişti .bu tarz sorunların yoksa kullan gitsin, ücretsiz VPN ve kaliteli haber içerikleriyle Opera kullanmak açık ara farkla çok keyifli.

Veri falan fasa fiso, zaten hepsi alıyor sonrada o verileri yine sana reklam göndermek için kullanıyorlar. Ben bir ara monitör arıyordum da, evime postayla monitör reklamı gelmediği kaldı bir tek. En az bin tane farklı monitörün reklamı geliyordu, site fark etmeksizin. Bırak toplasınlar. Endişelenilecek tek şey stabil çalışmaması Opera'nın. Benim PC'yi mahvetmişti birkaç kez mecburen bıraktım. Bu tarz sorunların yoksa kullan gitsin, ücretsiz VPN ve kaliteli haber içerikleriyle Opera kullanmak açık ara farkla çok keyifli.
Aynen hocam öyle. Forumdaki çoğu kişi güvenilir değil falan yazmış. Bende düşündüm. Ama şöyle bir şeyde var. Koca şirket verilerimi ne yapacak? Diye düşünüyorum. Ama işte kararsızım.

Yeni konular

Geri
Yukarı