Opera GX kullanılır mı?

Kerm_e

Hectopat
Yer
Selanik
Bir ara Opera GX için güvenlik sorunları var deniyordu. Bu sorunlar devam ediyor mu? Başka tarayıcı önerilerine de açığım. Brave kullanıyorum, çok RAM yiyor gibi hissediyorum. RAM kullanımının az olması yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
güvenlik sorunları ile ilgili bir şey duymadım.

Bende brave kullanıyorum sade tasarımı daha çok hoşuma gidiyor devam etmenizi tavsiye ederim.

Bir ara Opera GX için güvenlik sorunları var deniyordu. Bu sorunlar devam ediyor mu? Başka tarayıcı önerilerine de açığım. Brave kullanıyorum, çok RAM yiyor gibi hissediyorum. RAM kullanımının az olması yeterli.

Google Chrome, Yandex, gibi tarayıcılar fazlasıyla RAM kullanmakta Opera GX kullanmanı tavsiye ederim.

Google'ın arayüzü daha kolay geliyor bana. belkide yıllarca opera kullandığımdan sıkılmışta olabilirim ama google daha iyi (bence)

Edge. Hem çok çok az RAM tüketiyor, hem Windows ile oldukça entegre. Güvenliği de oldukça yüksek. Opera da şöyle söylenebilir, Chrome verilerini ne kadar ABD'li şirketlere veriyorsa Opera da o kadar Çin'e veriyor.

Edge. Hem çok çok az RAM tüketiyor, hem Windows ile oldukça entegre. Güvenliği de oldukça yüksek. Opera da şöyle söylenebilir, Chrome verilerini ne kadar ABD'li şirketlere veriyorsa Opera da o kadar Çin'e veriyor.
Tercihim Edge oldu.

1706027632945.png

Geri
Yukarı