Opera GX nasıl?

Tema seçebiliyorsun.
Tasarım rengini sen seçebiliyorsun.
Özelleştirme sunmayan tarayıcı popülerler arasında pek de kalmadı.

Ve her indirmede farklı klasör seçebiliyorsun. Chrome gibi değil.
Tarayıcı ayarlarından birkaç saniyede değiştirilebilecek bir ayardan bahsediyorsunuz. Chrome'da da dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

VPN işimi gayet iyi görüyor.
Ben güvenli bulmuyorum. Gerçi hiçbir VPN servisini kullanmanızı önermiyorum zaten.

Editlerim geliyor.
Ek olarak VPNleri VPN değil, Çindeki bir bilgisayara bağlanarak giryorsunuz internete.

Editlerim geliyor.
Ek olarak VPNleri VPN değil, Çindeki bir bilgisayara bağlanarak giryorsunuz internete.
"ekşi" yazısını gördükten sonrasını okumadım.

Şu anda Chrome kullanıyorum. Çok memnun değilim, ara sıra yavaşlıyor; takılıyor. Opera GX nasıldır? Önerir misiniz?

Güzel bir tarayıcıdır. Adblocker ında sorun vardır. VPN'in reklamcılara VPN'deyken yaptığın şeyleri satar fakat kenar çubuğundan müzik dinleme, Instagram girdiyseniz onu gösterme, kenar çubuğundaki Twitch Opera GX'in kaç RAM kullanmasını istediğiniz gibi birüsürü ayar var. Hızlı erişimi de atlamamak gerek :). (yani Opera GX'i öneririm fakat kullanırken dikkatli olunuz).

Şu anda Chrome kullanıyorum. Çok memnun değilim, ara sıra yavaşlıyor; takılıyor. Opera GX nasıldır? Önerir misiniz?

Opera GX uzun zaman kullandım. Fakat ilk kullandığımda iyi iken sonralarında, donma kasma gibi sorunlar çıktı bende. Çok yoğun bir tarayıcı. Dene derim denemekten zarar gelmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı