Opera GX Nasıldır?

Kesinlikle test sonucumu söylüyorum Microsoft Edge birçok özelliği bulunmasına rağmen en az RAM kullanan ve en az donan tarayıcıdır.

GX kullanıyorum hala fakat gündelik hayatta değil malesef. Sadece VPN lazım olduğunda. Oynadığım oyunda sürekli mod indrmek için kullandığım siteye VPN ile girebiliyorum artık niye bilmiyorum. Sadece onun için kullanıyorum. Onun dışında Vivaldi ve Brave kullanan arkadaşlar Opera'nın sunduğu gibi VPN'ini kendisi sunuyor mu yoksa kendimiz VPN eklentisi falan mı bulmak zorundayız. O eklentilerin VPN'leri çok yavaş oluyor o yüzden tercih etmiyorum birde hepsi çalışmıyor.

Opera Norveç şirketi. Çin ile alakası yok.

ben şuan bu mesajı opera gx den yazıyorum bence gayet hızlı kullanışlı

Vivaldi bilmiyorum ama Brave'in kendi içinde reklam engelleyicisi var ancak VPN bulunmuyor ayrıyeten Tor Browser ile anlaşması var Brave'in yeni sekme açar gibi Tor'a geçebilirsiniz.

Merhaba, Opera GX'i yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Bazı arkadaşlar yavaş, donmalar oluyor gibi şeyler yazmış. Ben 1 yıl boyunca bunların hiçbirine rastlamadım. Hem özellikleri hem görünüşü olarak çok iyi. Tek bir sıkıntısı var çoğu Chrome eklentisini desteklemiyor. Soracağım soru şu Opera GX'de ne gibi bir güvenlik açığı var ve verileri satıyor dediğiniz her tarayıcının para kazanmak için yaptığı şey değil mi yoksa anormal bir şey mi var? Bilgisi olanlar kaynak bırakarak yazarsa sevinirim.

Microsoft'un elinden çıkmış herhangi bir yazılımı önereceğim aklıma bile gelmezdi ancak şu an MS Edge piyasadaki en iyi tarayıcı olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…