Opera GX setup ilerlemiyor

MT060915

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Formattan sonra her zamanki gibi ilk Opera GX yüklemeye çalıştım fakat setup ilerlemiyor. Tarayıcı ile alakalı her şeyi sildim, tüm sürücüleri vs. kurdum ve tekrar denedim ve sonuç aynı. Pencereyi kapat seçeneği ile setup kapanmıyor, Görev Yöneticisi'nden kapatmaya çalıştığımda kapanmadan önce 1 saniyeliğine "Opera kurulumu başarısız oldu" yazısı karşıma çıkıyor.

1688474644323.png

Eğer bir çözüm bulamazsak tarayıcıyı kendi sitesi hariç bir yerlerden indirmek sorun çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Formattan sonra her zamanki gibi ilk Opera GX yüklemeye çalıştım fakat setup ilerlemiyor. Tarayıcı ile alakalı her şeyi sildim, tüm sürücüleri vs. kurdum ve tekrar denedim ve sonuç aynı. Pencereyi kapat seçeneği ile setup kapanmıyor, Görev Yöneticisi'nden kapatmaya çalıştığımda kapanmadan önce 1 saniyeliğine "Opera kurulumu başarısız oldu" yazısı karşıma çıkıyor.

Eki Görüntüle 1847309

Eğer bir çözüm bulamazsak tarayıcıyı kendi sitesi hariç bir yerlerden indirmek sorun çıkarır mı?

Neden gx kullanmak istiyorsun?

Eki Görüntüle 1847309

Gezginlerden indirmeyi deneyebilirsin.

Neden gx kullanmak istiyorsun?

Çünkü ilk çıktığı günden beri kullanıyorum elim alıştı artık, farklı bir tarayıcı kullanmaya çalıştığımda neyin nerede olduğunu bulabilmek için çok zaman harcıyorum.

Gezginlerden indirmeyi deneyebilirsin.

Hocam gezginlerden indirmek bir şey değiştirmez değil mi? Normal tarayıcı neyse değiştirmeden önümüze koyuyor.

Çevrimdışı paketini yönetici olarak yüklemeyi deneyin.

Yukarıdaki bağlantı çalışmazsa bağlantıy gidin. Opera GX yanındaki + simgesine tıklayın. Download now solundaki yerden 64-Bit olanı seçin.

2023-07-05_02-43.png

Çevrimdışı paketini yönetici olarak yüklemeyi deneyin.

Yukarıdaki bağlantı çalışmazsa bağlantıy gidin. Opera GX yanındaki + simgesine tıklayın. Download now solundaki yerden 64-Bit olanı seçin.

Eki Görüntüle 1848271

İşe yaradı hocam teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı