Opera GX siteleri düzgün şekilde açamıyor

BGSGP

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Opera GX kullanıyorum ve ne oldu bilmiyorum ama ne oldu bilmiyorum Opera GX'de siteler sorunlu açılıyor ya da açılmıyor. Mesela Epic Games Store, Speedtest, Technopat gibi şeyler açılmazken Reddit ve YouTube sorunlu da olsa açılıyor. (mesela kullanıcı profil fotoğraflarını göstermiyor falan filan.) Silip yükleme gibi şeyleri hiç denemedim. Sizce çözümü aramaya değer mi yoksa önereceğiniz daha iyi tarayıcı var mı? Cevaplarınızı bekliyorum.

Ayarları aç arama yerine DNS yaz sonra "Sistemin DNS ayarlarının yerine HTTPS üzerinden DNS kullan" seçeneğini aç. Google Public veya cloudflare seç.

Zaten açıksa muhtemelen cloudflare seçilirdir Google seç. Google seçiliyse cloudflare seç.

Ayarları aç arama yerine DNS yaz sonra "Sistemin DNS ayarlarının yerine HTTPS üzerinden DNS kullan" seçeneğini aç. Google Public veya cloudflare seç.

Zaten açıksa muhtemelen cloudflare seçilirdir Google seç. Google seçiliyse cloudflare seç.
Hocam öyle yapınca hiçbir siteyi açmamaya başladı. Kapatınca gene önceki gibi oldu sadece YouTube falan açıyor.

Hiçbir şey değişmedi. Sanırım Edge'ye geçsem daha iyi olucak. Yardımınız için teşekkür ederim hocam :)

Yeni konular

Geri
Yukarı