Opera GX tarayıcıda indirme hızı yavaş

Erdem053

Centipat
Herkese selamlar arkadaşlar, uzun süredir dikkatimi çeken bir sorunu sizlere sormaya geldim. Opera GX tarayıcısını kullanıyorum fakat bazı sitelerde indirme yaparken çok yavaş indiriyor örneğin 1 saat önce bir video edit programı indirdim kendi sitesinden 3 GB dı yarım saat sürmedi fakat şimdi ses sistemi ile ilgili bir program indiriyorum tam olarak 252 MB boyutu 1 saat olacak hala maximum 38.0 KB ile indiriyor %64 oldu, bu çok saçma değil mi büyük ihtimalle bir sorun var nedir sizce sorun? Teşekkür ederim şimdiden.

Dosya Ekleri

• ghjghj.png
    ghjghj.png
    10,4 KB · Görüntüleme: 67
İndirmek istediğin verinin nereye upload edildiği alakalı. Örneğin ben programı Türkiye'de bulunan bir servise upload edersem sen bunu hızlıca indirebilirsin. Ama Yeni Zelanda'da bir servise yüklersem belki de her byte değerini teker teker sayabilirsin(abartıyorum). Bu nedenle internetimiz her sitede/serviste aynı derecede upload/download gerçekleştiremez.

Herkese selamlar arkadaşlar, uzun süredir dikkatimi çeken bir sorunu sizlere sormaya geldim. Opera GX tarayıcısını kullanıyorum fakat bazı sitelerde indirme yaparken çok yavaş indiriyor örneğin 1 saat önce bir video edit programı indirdim kendi sitesinden 3 GB dı yarım saat sürmedi fakat şimdi ses sistemi ile ilgili bir program indiriyorum tam olarak 252 MB boyutu 1 saat olacak hala maximum 38.0 KB ile indiriyor %64 oldu, bu çok saçma değil mi büyük ihtimalle bir sorun var nedir sizce sorun? Teşekkür ederim şimdiden.
Turbobitten falan mı indiriyorsun? İndirdiğin yer hız kısıtlaması yapıyor olabilir. Özellikle "buy premium 10 second download Ğ" diyen yerlerden bahsediyorum. IDM kullan olmazsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı