Çözüldü Opera GX videonun yarısı beyaz

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

371129

Hectopat
Makaleler
9
Youtube'dan video izleyecektim sonra videonun alt yarısında belirgin bir beyazlık farkettim. Belki monitörde sıkıntı vardır diye Google'ı açtığımda sorunla karşılaşmadım.

Bu karanlık modu Chromium sunuyor. Google daha tam olarak geliştirmediği için, herkese açık olarak ayar sunmuyor. Opera GX bunu insanlara kullandırarak geliştirmeye çalışıyor. Karanlık teması olan sayfalarda, devre dışı bırakma için ayrıca ayar sunmuşlar. Yani ayarı tam olarak kapatmadan da kullanabilirsiniz.

Screenshot_1.png

Ben şahsen Google bu ayarı düzene sokana kadar, Dark reader tavsiye ediyorum.

YouTube'dan video izleyecektim sonra videonun alt yarısında belirgin bir beyazlık fark ettim. Belki monitörde sıkıntı vardır diye Google'ı açtığımda sorunla karşılaşmadım.

Kankam karalık modu zorlayı kapatınca Google falan karanlıktan çıkıyor, YouTube'u karanlık yapınca da beyazlık devam ediyordu bende. Şöyle bir çözüm buldum karanlık modu zorlamanın oraya geldiğinde yapılandırma var oraya girip devre dışı bıraka www.youtube.com yazarsan YouTube karanlık modu zorladan çıkar ve sen siteleri karanlık olarak kullanmaya devam edersin. :)

Geri
Yukarı