Opera GX vs Chrome

Opera gerçekten kötü bir tarayıcı, RAM canavarı Chrome'u Opera'ya tercih ederim. En iyi tarayıcı bana göre Brave'dir.

Brave filan güzel ama artık gözümüz Chrome'la Opera'ya alıştı belki şu ana kadar bütün tarayıcıları denedim en iyisi Opera ile Chrome dur Brave cok garip bir tarayıcı hiç sevemedim

Brave filan güzel ama artık gözümüz Chrome'la Opera'ya alıştı belki şu ana kadar bütün tarayıcıları denedim en iyisi Opera ile Chrome dur Brave cok garip bir tarayıcı hiç sevemedim.

Brave Chromium tabanlı bir tarayıcı, yani Chrome = Brave diyebiliriz. Ancak Chrome'un gereksiz Google servislerinden arınmış, güvenlik konusunda daha iyi olan bir tarayıcı Brave. En azından donumuzun rengini Google'a bildirmiyor. 😀

Opera ise tam tersi, Chrome'dan da beter. Bilgilerinizi çerez parasına satan bir firma, önermiyorum. En iddalı oldukları "RAM kullanımı" konusunda bile Chrome'a göre berbat seviyedeler coğu testte.

Brave Chromium tabanlı bir tarayıcı, yani Chrome = Brave diyebiliriz. Ancak Chrome'un gereksiz Google servislerinden arınmış, güvenlik konusunda daha iyi olan bir tarayıcı Brave. En azından donumuzun rengini Google'a bildirmiyor. 😀

Opera ise tam tersi, Chrome'dan da beter. Bilgilerinizi çerez parasına satan bir firma, önermiyorum. En iddalı oldukları "RAM kullanımı" konusunda bile Chrome'a göre berbat seviyedeler coğu testte.
Brave veri güvenliği konusunda en iyisi mi? Birde ne kadar RAM yiyor?

zaten opera gx 'i seven bi insan değilim sırf ram olayından dolayı indirdim bi dahada başka bisey kullanmadım cok cocuksu bi teması var gibi hissettiriyor

Yeni konular

Geri
Yukarı