Opera GX vs Google Chrome

Opera GX vs Google Chrome

• Oy verenlerin toplamı
    67

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
Opera GX vs Google Chrome.
Ben Opera GX kullanıyorum.

Opera GX kullanın hocam. Chrome ile karşılaşması bile saçma olmuş. Opera GX gelişmiş tarayıcı. Kısacası teması bile Chrome'u sildirebilir. Opera GX RAM konusunda daha performanslı. İnternet, RAM, işlemci kullanımı kısıtlanabiliyor. Hangi sekmenin ne kadar RAM kullandığı görüntünebiliyor. Artı olarak VPN var. Gizlilik olayı ise, zaten sizi bulan kişiler, ister Tor Browser olsun, ister Brave olsun. Kısacası bulunmanız kolay olmasa bile mümkün. Bu yüzden gizlilik olayına takılmayın. AdGuard kullanın ve ClearURLs kullanın yeterli.

Opera GX kullanın hocam. Chrome ile karşılaşması bile saçma olmuş. Opera GX gelişmiş tarayıcı. Kısacası teması bile Chrome'u sildirebilir. Opera GX RAM konusunda daha performanslı. İnternet, RAM, işlemci kullanımı kısıtlanabiliyor. Hangi sekmenin ne kadar RAM kullandığı görüntünebiliyor. Artı olarak VPN var.
RAM kısıtlarsanız bazı sekmeler açılmıyor.

Opera GX'in veri çalma gibi muhabbetleri olduğu ve sadece oyuncuların RGB ihtiyacını tarayıcıda bile tatmin etmelerini sağlayan bir tarayıcının ötesine geçemediğini göz önünde bulundurmak lazım. Reklam engelleyicisi bile düzgün çalışmıyor. (Bunu 1 yıllık deneyimime bağlı olarak söylüyorum)

Opera GX kullanın hocam. Chrome ile karşılaşması bile saçma olmuş. Opera GX gelişmiş tarayıcı. Kısacası teması bile Chrome'u sildirebilir. Opera GX RAM konusunda daha performanslı. İnternet, RAM, işlemci kullanımı kısıtlanabiliyor. Hangi sekmenin ne kadar RAM kullandığı görüntünebiliyor. Artı olarak VPN var.
Ay bana bir gülme geldi :D.
RAM kullanımı limitlenmezse Firefoxtan fazla yiyor hocam haberiniz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı