Opera GX'deki klavye ses efekti

MrPraxes

Decapat
Daha fazla  
Opera GX'deki arama motoruna yazı yazdığımda Opera "tık tık tık" tarzında sesler çıkartıyor ve bu her tuşa bastığımda devam ediyor.
Bu ses efektini kendi bilgisayarıma nasıl ekleyebilirim? Mesela ben Discord'da yazışırken tuşlara bastığımda bu sesin çıkmasını Technopat sosyalde herhangi bir yazı yazarken bu sesin çıkmasını istiyorum. Özetle bu sesi bilgisayarımda da kullanmak istiyorum.

Nasıl yapabilirim?

Buraya girin:

Screenshot_1.png

Bu ayarı kapatın:

Screenshot_2.png

Edit: Yanlış anlamışım, MechVibes adlı program işinizi görecektir. Tam aynısı olmaz ama tatmin eder.

Ben de bu tarayıcıyı kullanıyorum ve istisnasız ne yazarsam yazayım her daim o ses efekti geliyor. Sizde sadece arama motorunda çalışıyorsa bir ayarı kapatmış olabilirsiniz veyahut tarayıcınız güncel olmayabilir.

Ben de bu tarayıcıyı kullanıyorum ve istisnasız ne yazarsam yazayım her daim o ses efekti geliyor. Sizde sadece arama motorunda çalışıyorsa bir ayarı kapatmış olabilirsiniz veyahut tarayıcınız güncel olmayabilir.

Hocam tekrar okursanız sorunum sesin gelmemesi değil sesi bilgisayarıma eklemek istiyorum.
Aynısını ekleme şansım var mı ?

Hocam tekrar okursanız sorunum sesin gelmemesi değil sesi bilgisayarıma eklemek istiyorum.
Aynısını ekleme şansım var mı ?
https://mechvibes.com bunu kullanarak ekleyebilirsin bir sürü ses var tamamen güvenli yazdığın şeylere falan bakmıyor ve açık kaynaklı istersen virüs taraması yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı