Çözüldü Opera GX'den Brave'e verileri aktarmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Catbop

Hectopat
Opera GX'den Brave'e geçmeyi düşünüyorum fakat şifrelerimi vs. nasıl oraya aktaracağımı bilmiyorum. Opera'dan Chrome'a oradan Brave şeklinde bir şey yapabilir miyiz? Ayrıca Brave'e geçme konusunda ne düşünüyorsunuz? Fikrinizi belirtirseniz sevinirim.

Buradaki aynı adımları takip edin.

Çözüm
Opera GX'den Brave'e geçmeyi düşünüyorum fakat şifrelerimi vs. nasıl oraya aktaracağımı bilmiyorum. Opera'dan Chrome'a oradan Brave şeklinde bir şey yapabilir miyiz? Ayrıca Brave'e geçme konusunda ne düşünüyorsunuz? Fikrinizi belirtirseniz sevinirim.
brave üzerinden yazıyorum brave ben en iyi tarayıcılardan biri belkide öyle Opera GX de kullandım Brave daha iyi
VPN olarak Kaspersky öneririm.
Evet hafif bir vpn ancak internette kendini bilenlere vpn gerekmez diye düşünüyorum ancak kasperky security cloud'un server taramalı olanını kullanabilirsin

Brave kullandım. Gerçekten güzel kişileştirme imkanları sunuyor, ama Opera bence daha iyi.

Öneri isteyen olmadı ve çözüm değişim değil.

Ek olarak parola, bookmark vs. aktarmak için. Passwords ve Bookmarks bölümünden Opera'da export, Brave'da import seçeneğini seçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı