Çözüldü Opera GX'in dahili reklam engelleyicisi çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alpigo

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Alanya
Daha fazla  
Meslek
Yazılım İşleri İle Uğraş, Haber Sitesi Yazarı
Uzun süredir hiç sıkıntısız kullanıyordum. Her türlü reklamı anında engelliyordu ve eklentilerden bile daha iyiydi. Nedense dünden beri YouTube'da reklam gösteriyor. Önceden böyle yapmazdı. YouTube bunu bilip düzeltti mi? Önceden sadece beyaz ekran reklamı atla çıkar geçerdi uğraştırmazdı. Normalde eklenti kurardım ama eklentisiz çok iyiydi.

Çözüm
Bu arada çözümü buldum. Biraz eklentileri kurcalamak yeterli.
Çözüm: AdGuard isimli bir Opera eklentisiymiş arkadaşlar. Tercih edilen eklentilere baktığımda en başta geliyor 6-7 video ile denedim. Artık reklam yok.
Hocam bende de aynı sorun oluştu. Bir süre sonra beyaz ekrana geri döndü. 3-4 hafta falan sürmüştü eski haline dönmesi.

Evet bende de çalışmıyor bütün gün saçma sapan mobil oyun reklamları ya da Hintçe Netflix reklamı izliyorum.

Opera'nın dahili reklam engelleyicisi iyi değil. uBlock Origin kullanın, çözülecektir.

Konudan bağımsız ancak Opera GX yerine başka tarayıcılar kullanabilirsiniz. Hızlı ve kaynak tüketmeyen bir tarayıcı istiyorsanız Microsoft Edge, hızlı olsun biraz daha kaynak tüketebilir diyorsanız da Firefox öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı