Opera GX'te ki hesaplar Vivaldi'ye nasıl aktarılır?

Yer imleri için, yer imleri kısmına gir Opera GX'ten, sol alttan aktar tuşuna bas. HTML dosyasına aktaracak.

Sonrasında aç Vivaldi'ciğimi, gir şuraya;
Eki Görüntüle 779730
Sağ tıkla, bu menü açılacak;
Eki Görüntüle 779732
Eki Görüntüle 779735
Eki Görüntüle 779737
@Samotne Ciasteczka Hocam şu mesajda dediğiniz şeyleri yaptım ancak içe aktardıktan sonra resimdeki ''yer işaretleri çubuğu''nun içine girdiğimde aktardığım yer imlerini görebiliyorum. Ancak ben Opera'daki gibi adres çubuğunun altında görmek istiyorum. Bu ayarı nasıl yapabilirim?

1610547813173.png

Yeni konu açmalı mıydım bilmiyorum ancak gerek olmadığını düşündüm. Benim yazacağım şeylerin aynısı burada var.

Vivaldi tuşuna sol üstten sağ tıkla, orada yer imleri kısmına gel, yer imleri çubuğunu göster var, ona bas.
''Yer imleri çubuğunu göster'' ayarı ''yer imleri'' kısmında değil, ''görünüm'' kısmı altındaymış hocam. Büyük ihtimalle yanlış yazdınız. Tamam, onu hallettim. Ama bir sorunum var.

Yer imlerinde ''Technopat Sosyal'' var. Ancak ismi uzun olduğu için ''sos''dan sonrası 3 nokta ile gösteriliyor. Bu kısım uzatılabiliyor mu yoksa ismi mi kısaltayım? (Yer imlerinin sonunda yeterli boşluk var.)

1610548859134.png

1610549002400.png

''Yer imleri çubuğunu göster'' ayarı ''yer imleri'' kısmında değil, ''görünüm'' kısmı altındaymış hocam. Büyük ihtimalle yanlış yazdınız. Tamam, onu hallettim. Ama bir sorunum var.

Yer imlerinde ''Technopat Sosyal'' var. Ancak ismi uzun olduğu için ''sos''dan sonrası 3 nokta ile gösteriliyor. Bu kısım uzatılabiliyor mu yoksa ismi mi kısaltayım? (Yer imlerinin sonunda yeterli boşluk var.)

Eki Görüntüle 833806
Eki Görüntüle 833816
İsmi kısaltmayı dene, o bende de oluyor ya. Mesela Server.pro'nun Professional yazısı Professi... olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı