Çözüldü Opera GX'te Kırmızılıklar Çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EyMANta10

Hectopat
Yaklaşık 6 aydır Opera GX kullanıyorum ve ekran fotoğraflarında da göstereceğim gibi kırmızı lekeler çıkıyor ve fare imlecimi hareket ettirdiğim yere göre değişiyor bu kırmızılıklar. Bazen oluyor, bazen olmuyor. Bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?
Sansür falan sanmayın, değil. Yani sansürse de bilerek yapmıyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2021-09-22_213453.png
    resim_2021-09-22_213453.png
    278,9 KB · Görüntüleme: 135
  • Hızlı Erişim - Opera 22.09.2021 21_30_58 (1).png
    Hızlı Erişim - Opera 22.09.2021 21_30_58 (1).png
    94,4 KB · Görüntüleme: 99
Çözüm
Yaklaşık 6 aydır Opera GX kullanıyorum ve ekran fotoğraflarında da göstereceğim gibi kırmızı lekeler çıkıyor ve fare imlecimi hareket ettirdiğim yere göre değişiyor bu kırmızılıklar. Bazen oluyor, bazen olmuyor. Bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?

Opera GX kötü bir tarayıcı, böyle sorunlar yaşayanlar kişilerin sayısı çok yüksek. Silip tekrar kurun veya farklı tarayıcı kullanın.
"Opera Cieks" kullanmayın kullandırtmayın. Tabi sizin kararınız ama Çin malı eklentilerle donatılan LED'li Tofaş gibi bir internet tarayıcısı kullanırsanız olacağı bu.
Hem kızgın atıyorsunuz hem de bir şey yazmıyorsunuz. Kızgın atmak için bir sebebiniz var ise belirtiniz lütfen.

Çözümü yok mudur?

"Opera Cieks" kullanmayın kullandırtmayın. Tabi sizin kararınız ama Çin malı eklentilerle donatılan LED'li Tofaş gibi bir internet tarayıcısı kullanırsanız olacağı bu.
Hem kızgın atıyorsunuz hemde bir şey yazmıyorsunuz. Kızgın atmak için bir sebebiniz var ise belirtiniz lütfen.
@Vivaldi12 @raknhocam @RainbowwOnSky
Soruna katkınız bulunmadığı için attım.

Opera GX kötü bir tarayıcı, böyle sorunlar yaşayanlar kişilerin sayısı çok yüksek. Silip tekrar kurun veya farklı tarayıcı kullanın.

Çözüm

Geri
Yukarı