Opera GX'te YouTube yorumları gözükmüyor

Hüseyin PATLAK

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. 2 senedir Opera kullanıyorum ve YouTube'un son zamanda yaptığı güncellemeden sonra YouTube'um bozuldu. Videoların altında yorum yapma kısmı yok. Hiçbir videoya yorum yapamıyorum. Herhangi bir kanala girince banneri kapak fotoğrafı vs. hiç gözükmüyor.

YouTube için çerezleri temizlemeyi deneyin. Ayrıca uzantılarınızı devre dışı bırakarak test edin.

Screenshot_1.png

Bu tarz sitelerde anormal sorunlar yaşadığınızda ilk olarak çerez, ön bellek vb. temizleyin. Bazen siteler değişiklik yaşadıklarında, eski veriler ile çakışıp sorun yaşayabiliyor. Şifre vb. tarayıcıya kaydediyorsanız ön bellek ve çerezleri tüm zamanlar olacak şekilde temizlemekte faydalı.

YouTube için çerezleri temizlemeyi deneyin. Ayrıca uzantılarınızı devre dışı bırakarak test edin.

Eki Görüntüle 1605740

Bu tarz sitelerde anormal sorunlar yaşadığınızda ilk olarak çerez, ön bellek vb. temizleyin. Bazen siteler değişiklik yaşadıklarında, eski veriler ile çakışıp sorun yaşayabiliyor. Şifre vb. tarayıcıya kaydediyorsanız ön bellek ve çerezleri tüm zamanlar olacak şekilde temizlemekte faydalı.
Çerezleri Temizledim fakat Düzelmedi

Gizli sekmede açılınca yorumlar kısmını görüyor musun? Eğer görüyorsanız kullanıcı hesabından çıkış yapın ve başka bir hesaba girmeyi deneyin. Baktığınız videoda yorumların kapalı olmadığından emin olun. YouTube'un otomatik oluşturduğu müzik videolarında yorumlar kısmı gözükse de yorum yazamıyorsunuz.

Ayrıca uzantıları devre dışı bırakmayı denediniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı