Opera GX'ten "Trojan Uyarısı" geldi

Lev1athan

Decapat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Bir programı indirirken Opera GX'ten "Trojan Uyarısı" geldi ve indirmeyi kesti. Ardından programı indirmiş mi diye incelerken "indirilenler" kısmında gözükmüyor. Windows Defender'a bir tarama da yaptırdım ve sıkıntı yok. Ancak içim rahat etmedi ve sormak istedim: Sizce bulaşmış mıdır?

Bir programı indirirken Opera GX'ten "Trojan Uyarısı" geldi ve indirmeyi kesti. Ardından programı indirmiş mi diye incelerken "indirilenler" kısmında gözükmüyor. Windows Defender'a bir tarama da yaptırdım ve sıkıntı yok. Ancak içim rahat etmedi ve sormak istedim: Sizce bulaşmış mıdır?
Sanmıyorum.

Yine de emin değilim diyor iseniz : Download Malware Removal | Free Antivirus Scan & Virus Protection Tool

Deep scan yapıp sonuçları atın.

Opera GX, yüksek ihtimal zararlı olabilir uyarısı verdi. Daha önce tarayıcıların trojan uyarısı verdiğini görmedim. İndirmeyi iptal ettiyse, inmediğini ve açamadığınız için zararlı bulaşacağını sanmıyorum.

Koruma Geçmişi'nde şöyle yer alıyor:

Dosya Ekleri

• resim_2022-05-21_171355621.png
    resim_2022-05-21_171355621.png
    43,7 KB · Görüntüleme: 200
Dostlar, tam tarama yaptım ve Defender trojanı buldu. Şu anda karantinaya aldı ama kaldırdı mı emin değilim.

Crack oyun.

Defender ile uğraşmaya değmez. İndirin, tam tarama yapın:

Eğer indirdiğiniz site veya repacker güvenliyse bile Defender dahil, tüm antivirüsler zararlı diyebiliyor. Hiçbir korsan yazılım %100 güvenli değildir. Görev Yöneticisi'nde anormallik falan var mı?

Geri
Yukarı