Opera hesaplardan çıkıyor

Windows 7 mi kullanıyorsunuz acaba? Daha önce Windows 7 kullanıp çerezlerle ilgili sıkıntı yaşayan başka kullanıcıları gördüğümden soruyorum.

Eğer öyle ise, maalesef bunun bilinen bir çözümü yok ve yüksek ihtimal ile Windows 7'nin artık desteklenmemesinden kaynaklı.

Evet.
Arkadaşlar başka tarayıcılar da da aynı sorun oluyor hiçbir çözümü yok mu bu çerezlerin emin miyiz?

Son düzenleme:
Windows 7 mi kullanıyorsunuz acaba? Daha önce Windows 7 kullanıp çerezlerle ilgili sıkıntı yaşayan başka kullanıcıları gördüğümden soruyorum.

Eğer öyle ise, maalesef bunun bilinen bir çözümü yok ve yüksek ihtimal ile Windows 7'nin artık desteklenmemesinden kaynaklı.
Windows 7 mi? İşletim sistemini görmemişim. Sürüm sorunu yaşıyor büyük ihtimalle belki optimizasyondan kaynaklı çalışmıyor olabilir. Ama bahsettiğim adımları yaptıktan sonra ctrl+enter veya sağ üstteki anahtar simgesi ile giriş yapabiliyor olması lazım. (Benim tavsiyem desteği biten işletim sistemini kullanmamanız.)

Windows 7 mi? İşletim sistemini görmemişim. Sürüm sorunu yaşıyor büyük ihtimalle belki optimizasyondan kaynaklı çalışmıyor olabilir. Ama bahsettiğim adımları yaptıktan sonra CTRL+enter veya sağ üstteki anahtar simgesi ile giriş yapabiliyor olması lazım. (Benim tavsiyem desteği biten işletim sistemini kullanmamanız.)

FPS sorunları yaşıyorum bu yüzden Windows 7 kullanmak zorundayım.

Geri
Yukarı