Opera kendi kendine sekme açıyor

Xredstyle

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün benim de başıma gelen bir sorun. Geçen gün kardeşim bahsettiğinde açık bıraktığımız bir sekme diye düşünmüştük ama öyle değil. Alakasız sekmeler açılıyor. Virüs olduğundan emin değilim çünkü crackli herhangi bir uygulama kullanmıyorum. Örnek bir fotoğraf bırakacağım. Yardımcı olursanız sevinirim.

1650398320077.png

Opera'dan bir virüs bulaşmış çerezlerini temizleyerek sorunu kaldırabilirsin.

Onu nereden yapacağım?

Sağ üstteki 3 çizgiye tıklayın en alttaki tam tarayıcı ayarlarına girin orada reklamları engelleyin var onu açın sonra allta güvenlik ve gizlilik var oradan tarama verileri temizle deyin.
Onu nereden yapacağım?

Sağ üstteki 3 çizgiye tıklayın en alttaki tam tarayıcı ayarlarına girin orada reklamları engelleyin var onu açın sonra allta güvenlik ve gizlilik var oradan tarama verileri temizle deyin.

Hala devam ediyorsa Malwarebytes anti-malware uygulamasını indirin öyle deneyin.

Hala devam ediyorsa Malwarebytes anti-malware uygulamasını indirin öyle deneyin.

Teşekkür ederim sorunumu çözeceğini düşünüyorum. Bir daha olursa dediğinizi yaparım.

Geri
Yukarı