Opera sayfa görüntüleri gidiyor

marceIlus

Hectopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buraya video yüklenemediği için buraya yükledim. Sonrasında sileceğim. Bu akşama kadar böyle bir sorun yoktu. Bir iki ayar denedim olmadı. Bilgisayar güncellemelerinin hepsini yaptım olmadı. Çözümünü bilen var mı?

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buraya video yüklenemediği için buraya yükledim. Sonrasında sileceğim. Bu akşama kadar böyle bir sorun yoktu. Bir iki ayar denedim olmadı. Bilgisayar güncellemelerinin hepsini yaptım olmadı. Çözümünü bilen var mı?
Video mafis.

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Videoyu düzenleyip tekrar attıcam ki herkes faydalansın. Ya sağ yukarıda oturum seçeneğinin yanında ki kolay kurulumdan " tüm sitelerdeki videoları nefileştir" seçeneği açıksa kapatacaksınız ya da sol yukarıdan Opera simgesine tıklayıp güncelleme ve geri yükleme seçeneğine tıklayıp tarayıcıyı sıfırlıyacaksınız. Bu şekilde yapınca sorun çözüldü.

Geri
Yukarı