Opera tarayıcı reklam engelleyici çalışmıyor

Epeydir kullanıyorum YouTube'deki durumu diyorsanız 3-5 saniye sonra otomatik olarak başlıyor video.
Ekyazılım olmadan hala iş görüyor.

Halen engelleyemiyor YouTube reklamlarını. Üstelik şimdi de atlayamıyorum reklamı.

Operaya eklediğim adguard gibi eklentiler bile dizi/film sitelerindeki reklamları engellemiyor. Neden bilmiyorum.

Operaya eklediğim adguard gibi eklentiler bile dizi/film sitelerindeki reklamları engellemiyor. Neden bilmiyorum.
Aktif etmeyi unutun sanırım sağ üstte ki küp e tıkla ve uBlock Origini pinle sonra ise aktif edebilirsin

@oyunbekleyen Bağlantıda önerdiğim şekilde kullanabilirsiniz. Opera'nın kendi reklam ve izleyici ayarını kapatın. Ayrıca uBlock Origin için Arama sayfası sonuçlarına erişime izin ver'' seçeneğini işaretleyin. Konuda önerilern ayar ve uzantılar kısmında nasıl yapılacağını gösterdim.

Opera'nın reklam ve izleyici ayarınız kapatmanız önemli. İşe yaramaz olduğundan, düzgün çalışan uzantıyı da bozuyor. Kabaca şöyle oluyor. Bir site, Opera'nın kalitesiz filtresini algılıyor ve reklam engelleyici kapatın uyarısı veriyor. Ya da düzgün çalışan bir filtreyi, tarayıcıya gömülü olduğundan bozabiliyor.

Önerilen ayarların çoğu Opera GX için de geçerlidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…