Opera Tarayıcısından Ses Gelmiyor

fallxry

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba iyi günler, Opera tarayıcısını kullanıyorum ve bir videoya girdiğimde videonun sesi gelmiyor ancak tarayıcıyı kapatıp açtığımda ses geliyor. Bu sorunun Opera'dan değil de benden kaynaklı olduğunu düşünüyorum fakat Spotify'da böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba iyi günler, Opera tarayıcısını kullanıyorum ve bir videoya girdiğimde videonun sesi gelmiyor ancak tarayıcıyı kapatıp açtığımda ses geliyor. Bu sorunun Opera'dan değil de benden kaynaklı olduğunu düşünüyorum fakat Spotify'da böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Opera'nın ayrlarını kontrol et anormal ya da böyle olmaması gerek dediğin bir şey var mı?
Bir de isterseniz aşağıdaki yöntemi deneyebilirsiniz.
Opera gx> tam tarayıcı ayarlarına git> (sol kısımdan) gelişmiş> gizlilik ve güvenlik> site ayarları> ses, buraya bir bakın, işaretli değilse işaretleyin.

Dostum bence tavsiyem opera'yı kullanma, özellikle çok söyleniyor bilgi çalıp satıyormuş! Ama düşüncene saygı duyarım istediğini kullanabilirsin :)

Güncelleştirme ve Güvenliği bulamadım.
1612990644719.png

Yeni konular

Geri
Yukarı