Opera tarayıcısının VPN hizmeti neden yavaş?

Çoğunlukla Opera'nın içerisinde gelen Vpn hizmeti hem hantal hem de fazla işe yaramıyor. Zaten bedavaya sunulan bir hizmet olduğu için gizliliğinizi de tehlikeye atabiliyor. Aşağıdaki incelemeye göz atabilirsiniz.

Çoğunlukla Opera'nın içerisinde gelen Vpn hizmeti hem hantal hem de fazla işe yaramıyor. Zaten bedavaya sunulan bir hizmet olduğu için gizliliğinizi de tehlikeye atabiliyor. Aşağıdaki incelemeye göz atabilirsiniz.
Kullanıcı verimizi almayan uygulama kalmadı ki zaten.Opera bilindik ve güvenli diye kullanıyordum ama bir acaba oluştu kafamda.
Valla benim için hiçte yavaş değil hem mobil hem pc de gerektiğinde opera vpn i açıyorum 1080p filmleri bile açıyor.
Lokasyon seçimi ile alakalı sanki.Gün içindeki saatlere göre bölgeye göre hız değişiyor onu farkettim.

Kullanıcı verimizi almayan uygulama kalmadı ki zaten.Opera bilindik ve güvenli diye kullanıyordum ama bir acaba oluştu kafamda.
Çin'e satıldığı için pek güvenilir görmüyorum. Onun yerine Vivaldi kullanabilirsin. Aşağıdaki habere bakabilirsin.
Wikipedia'daki kendi sayfasına da bakabilirsin.

Geri
Yukarı