Opera yavaş çalışıyor

Sailaner

Hectopat
Arkadaşlar Opera kullanıcısıyım ve son 1 aydır çok yavaşladı. Birkaç sekme açtığımda donmalar meydana geliyor, sekmeleri kapatırken donuyor. Mesela az önce YouTube üzerinden 2 videoyu mouse topu ile arka arkaya açtım ve 5-6 saniye kadar dondu. Genel olarak bir yavaşlık söz konusu. Bunu nasıl çözebilirim?

Hocam genel bir temizlik yaptınız mı tarayıcıda? Geçmiş olsun, çerezler olsun vb. bunlar etkiliyor.

Çerezleri en son sildiğimde tüm geçmişim ve şifrelerim silinmişti bayağı uğraşmam gerekmişti. Başka türlü nasıl halledebilirim?
Bunun başka yöntemi var mı bilmiyorum maalesef. Şifrelerinizi ve unutmamak istediğiniz siteleri kayıt edebilirsiniz.

Çerezleri en son sildiğimde tüm geçmişim ve şifrelerim silinmişti bayağı uğraşmam gerekmişti. Başka türlü nasıl halledebilirim?

Çerezleri kabul ederseniz 2dk da hacklenebilirsiniz.

Hocam Opera ise normaldir. Tarayıcı değiştiri bence. Firefox'a geçebilirsiniz hızlıdır oda.

Hocam ben Firefox yerine Brave öneririm.

Çerezleri kabul ederseniz 2dk da hacklenebilirsiniz.

Hocam ben Firefox yerine Brave öneririm.
Opera'nın ana ekranı çok hoşuma gittiği için kullanıyorum. Ana ekrana sık kullandığım yer imlerini ekliyorum ve açar açmaz tıklayıp girebiliyorum. Firefox'ta onu denediğimde istediğim yer imini ekleyemedim o yüzden şu anlık kenarda duruyor. Firefox ana ekranına Opera'daki gibi yer imi eklenebiliyor mu biliyor musunuz?

Opera'nın ana ekranı çok hoşuma gittiği için kullanıyorum. Ana ekrana sık kullandığım yer imlerini ekliyorum ve açar açmaz tıklayıp girebiliyorum. Firefox'ta onu denediğimde istediğim yer imini ekleyemedim o yüzden şu anlık kenarda duruyor. Firefox ana ekranına Opera'daki gibi yerimi eklenebiliyor mu biliyor musunuz?

Microsoft Edge de benzer bir tema var ancak Microsoft'a güvenmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı