Opera'daki verileri Opera GX'e aktarma

• Konuyu başlatan AL1..
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 5B
Ayarlarda bu tarz bir şey vardı diye hatırlıyorum. Şimdi baktım bulamadım. İyice bir bakın. Çünkü ben olduğunu hatırlıyorum.

Ayarlarda bu tarz bir şey vardı diye hatırlıyorum. Şimdi baktım bulamadım. İyice bir bakın. Çünkü ben olduğunu hatırlıyorum.

Ayarlarda, eşitleme var.
Zaten oturum açık.

1601881298901.png

"Microsoft Internet Explorer" yazan yeri ne yapmalıyım?

"Microsoft Internet Explorer" yazan yeri ne yapmalıyım?
Sanıyorum o kısım sizde yüklü olan tarayıcıları gösteriyor. Internet Explorer'ı seçerseniz veriler Explorer'a gidecek otomatik olarak. (Emin değilim)

Opera GX'i indirin. Anladığım kadarıyla o kısma Opera GX gelecek. Bir deneyin.

Sanıyorum o kısım sizde yüklü olan tarayıcıları gösteriyor. Internet Explorer'ı seçerseniz veriler Explorer'a gidecek otomatik olarak. (Emin değilim)

Opera GX'i indirin. Anladığım kadarıyla o kısma Opera GX gelecek. Bir deneyin.
Tam tersi eğer internet Explorer'ı seçerseniz IE'deki verileriniz Opera'ya aktarılır.

Opera GX'i açın yer imleri ve aktarmaya gelin. Opera'yı seçin sonra Opera'daki veriler Opera GX'e aktarılacak.

Tam tersi eğer internet Explorer'ı seçerseniz IE'deki verileriniz Opera'ya aktarılır.

Opera GX'i açın yer imleri ve aktarmaya gelin. Opera'yı seçin sonra Opera'daki veriler Opera GX'e aktarılacak.
Dediğiniz gibi yaptım, fakat yer imleri de bazı sitelerin logosu yok?
Bunu nasıl yapabilirim?

Son düzenleme:
Ben bu sorunu çözdüm arkadaşlar win tuşu + R çalıştır ile "%appdata%" yazı ordan operayı buluyoruz. opera ve opera gx vardı bende normal operanın içindeki bütün bilgileri kopyalıyıp gx klasörünün içine attım wp ye bile karekod okutmadan girdi yani sisteminizi direk operadaki gibi yapıyor.

Geri
Yukarı