Opera'dan veya Google'dan dosyalar daha yavaş iniyor

Efe_Berk

Decapat
Daha fazla  
Normalde download hızım 74 Mbps Riot'tan falan oyun yüklerken en düşük 8 Mbps yüklüyor. (Riot'tan oyun yüklerken 2-3 cihaz Wi-Fi'ya bağlı.) Opera'dan oyun yüklemek istiyorum yüklemeye başlıyor kimse internette yokken 4 Mbps yüklüyor. Ben bunu nasıl arttırabilirim?
İnternetim TurkNet.

O hızı arttıarabiceğiniz direk bir faktör yok maalesef. Büyük bir ihitimalle karşı taraf sunucunun yavaşlığından veya karşı taraf sunucu indirme hızına kısıtlama koyduysa onun için tarayıcılarınızdan yavaş indiriyorsunuz. İndirme araçları kullanarak bir nebzede olsa hızınızı arttırabilirsiniz.

Normalde download hızım 74 Mbps Riot'tan falan oyun yüklerken en düşük 8 Mbps yüklüyor. (Riot'tan oyun yüklerken 2-3 cihaz Wi-Fi'ya bağlı.) Opera'dan oyun yüklemek istiyorum yüklemeye başlıyor kimse internette yokken 4 Mbps yüklüyor. Ben bunu nasıl arttırabilirim?
İnternetim TurkNet.

IDM'den indir katlarca hızlı indiriyor.

İnternetim TurkNet.

Ben Opera Chrome kullanıyorum aynı hızda iniyor sitenin sunucusu yavaştır.

Geri
Yukarı