Operasyon hikayeleri

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öylesine şimdi gece video izliyordum. Şu ana kadar 2 operasyon oynadım. İkisinin de verdiği his çok güzeldi özellikle shattered webde 10. Sınıftaydım okuldan kaçıp sırf görevleri yapmaya giderdim falan aşırı güzeldi. Neyse çok uzatmayayım önceki operasyonlara bakıyordum. Bu videoda 1:06 dikkatimi çekti. Turkey derken hindi mi diyor yoksa bizim ülke mi diyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Bunu şimdi ekliyorum) sanırım ülke anlamında söylüyor çünkü videonun geri kalanında italy falan da diyor. Ama aklımın takıldığı bir şey var: Neden biz her Türkiye ile ilgili bir şey gördüğümüzde çılgınlar gibi atlıyoruz da bu detayı kaçırmışız? :D

1628288216275.png

Türkiye'den bahsediyor.

Ekim ayında yeni operasyon gelme olasılığı var zaten, belki hikaye eklerler.
Neye göre söyledin bunu? İnşallah gelir. Bu arada daha geçen operasyon kasalarını takip ede ede çok hızlı grçmiş gibi geliyor şu an :D. Bir de bir sorum olacak: Hani son zamanlarda güncelleme geldi ya primelerla ilgili, şimdi diyelim yeni operasyon geldi acaba biz yan hesaplardan xp kasabilecek miyiz?

Yeni konular

Geri
Yukarı