Operation Riptide'da bozulan hileler yeniden düzeltildi

Swaglikeohio

Hectopat
Hatırladığınız kadarı ile operation riptide diye bir şey geldi. Operasyon geldiğinden beri hilelerde orta derecede bir azalma var. Bunun nedeni Otc'nin ve osiris adlı iki bedava hilenin açıldığı zaman oyunu çökertmesi idi. Artık hileler düzeltildi ve yeniden kullanılabiliyor. Karşınıza hile gelebilir. Dikkat edin.

1 ay önce mevlana açmış rakip denk geldi. Hala ban yememiş. Profiline girip bakıyorum ara sıra. Keşke oyun tamamen çökse.

1 ay önce mevlana açmış rakip denk geldi. Hala ban yememiş. Profiline girip bakıyorum ara sıra. Keşke oyun tamamen çökse.
Ya bir hile patch yediği zaman (düzeltildiği zaman) yeni kodlama biçimi ile yeniden karşımıza çıkıyor. O yüzden 5 kişi SÜREKLİ rapor atın. Bir iki rapor etki bile etmiyor. Tüm round boyunca raporlarsınız anca olur. Kendimden biliyorum. Hile açan adam hakkında 1 rapor attıklarım ban yemedi. Üstüne hesabı şikayet ettim tık yok. O günden sonra en az 50 tane rapor atıyorum el bittiği gibi uyarı mesajı geliyor. Oyuncuda hile tespit edildi vac ıvır zıvır falan filan.

Ya bir hile patch yediği zaman (düzeltildiği zaman) yeni kodlama biçimi ile yeniden karşımıza çıkıyor. O yüzden 5 kişi sürekli rapor atın. Bir iki rapor etki bile etmiyor. Tüm round boyunca raporlarsınız anca olur. Kendimden biliyorum. Hile açan adam hakkında 1 rapor attıklarım ban yemedi. Üstüne hesabı şikayet ettim tık yok. O günden sonra en az 50 tane rapor atıyorum el bittiği gibi uyarı mesajı geliyor. Oyuncuda hile tespit edildi VAC ıvır zıvır falan falan.

Hocam report botları işe yarar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı