Operatör önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Karamurselee

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, telefon aldım da sizce hangi operatörü almalıyım? Bir de paket önerebilir misiniz? Bu arada faturalı değil.

Ben BİMCell kullanıyorum, 36₺'ye 10 GB alıyorsun. 40₺ üstü yüklersen 5 GB ile 500 SMS bedava veriyor. Online İşlemler'i kurup Hediyeler kısmından da "3 gün içinde 35₺ yükle, 1 haftalık 4 GB kazan." şeklinde kampanyaya da katılırsan (önce kampanyaya katılıp sonra yüklemen gerekiyor) artıdan hediye GB kazanıyorsun. Türk Telekom'un altyapısını kullanıyor.

Türkiye'de hepsi birbirinden kötü öneremiyorum :)

Arkadaşlar Vodafone kullanıp da memnun olan var mı?

Vodafone kullanıp da memnun olan var mı?
Sadece Yemeksepeti kuponları işe yarıyor verdiği. Kampanya operatörü olarak tutuyorum anca. Hızı yavaş ve hiçbir yerde doğru düzgün çekmiyor. Markete girince şebekeyi unutmak zorunda kalıyorsunuz.

Turkcell tavsiye ederim. Kendim de bunu favori olarak kullanıyorum.

Sadece Yemeksepeti kuponları işe yarıyor verdiği. Kampanya operatörü olarak tutuyorum anca. Hızı yavaş ve hiçbir yerde doğru düzgün çekmiyor. Markete girince şebekeyi unutmak zorunda kalıyorsunuz.

Turkcell tavsiye ederim. Kendim de bunu favori olarak kullanıyorum.

Hocam, Turkcell paketlerine bakma imkanım oldu hatırladığıma göre 4 GB internet (fazla da olabilir tam hatırlamıyorum) 1000SMS 1000DK 30TL gibi bir şeydi. Türk Telekom'da ise 8 GB internet 750SMS 750dk o da 30TL gibi bir şeydi tam hatırlayamıyorum sizce hangisini almalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı