Operatör önerisi

495591

Decapat
Türk Telekom faturasız hat kullanıyorum paketler çok pahalı faturalılara göre faturalıya geçmeyi düşünüyordum ancak direkt geçmeden sorayım dedim. Türk Telekom da kalayım mı yoksa Vodafone veya Turkcell mi geçeyim, şahsen benim ilgimi en fazla Vodafone çekiyor çünkü Türk Telekom'un aksine çark çevirme olayından iyi internet falan çıkıyor genelde ve paketleri de bayağı iyi gözüküyor.

Son düzenleme:
Çevrenizde kullananlara sormadan geçmeyin bence. Vodafone'a geçme hatasını bir kere yaptım, 1 ay zor dayandım geri Türk Telekom'a döndüm.

Turkcell'i sorun, bütçenize uygun paketi varsa (ki sanmıyorum) ona geçin. Yoksa çevreye danışarak bir karar verin derim.

Ben 2 yıllık Türk Telekom kullanıcısıydım. Çok yakın zamanda Turkcell'e geçtim ve fiyatları, salla kazan dışında hiç bir sorun yok, hatta çekim gücü çok daha iyi.

Türk Telekom faturasız hat kullanıyorum paketler çok pahalı faturalılara göre faturalıya geçmeyi düşünüyordum ancak direkt geçmeden sorayım dedim. Türk Telekom da kalayım mı yoksa Vodafone veya Turkcell mi geçeyim, şahsen benim ilgimi en fazla Vodafone çekiyor çünkü Türk Telekom'un aksine çark çevirme olayından iyi internet falan çıkıyor genelde ve paketleri de bayağı iyi gözüküyor.

Ben Vodafone faturasızdan Türk Telekom faturalıya geçtim ve hoş geldiniz tarifesinin 10 GBli paketini kullanıyorum ve 42 TL fatura ödüyorum oldukça memnunum.

Geri
Yukarı