Operatörler neden internet paketini az veriyor?

Buraksncr97

Decapat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Operatörler neden 50 TL'ye 100 GB vermek yerine 2 GB veriyor? İstediği kadar internete sahip değiller mi? İnternetin enflasyona bağlı olması saçma değil mi? Sonuçta sınırsız internet veriyorsun elinde sınırsız var.

50 liraya 2 GB veriyor, sen onu 5 günde bitirip tekrar internet alma ihtiyacı duyuyorsun ve bu sefer 50 değil 200 TL kazaniyor.

Kapitalist firmalardan hayır bekleyen kafalara hayranım. Adamlar parayla verdikleri hizmeti düzgün veremiyorlar, sen bir de iyilik bekliyorsun.

E para için?
Ama ben yine pahalı buluyorum 7 gb 1000dk 150₺
Bence ideal fiyat 12gb 1000dk 100₺ gibi bir fiyat hem uygun olduğu tercih eden daha çok olur.

Sanırım olay firmaların cimriliği ve baz istasyonlarının o kadar fazla veri akışını kaldıramaması. Düşünsenize evde internet kullanmak yerine herkes telefonunu bağlıyor. Bunun sonucunda ya aşırı yavaş hızlarla uğraşırız ya da sürekli kesilmelere.

Sanırım olay firmaların cimriliği ve baz istasyonlarının o kadar fazla veri akışını kaldıramaması. Düşünsenize evde internet kullanmak yerine herkes telefonunu bağlıyor. Bunun sonucunda ya aşırı yavaş hızlarla uğraşırız ya da sürekli kesilmelere.
Hindistan'da operatörlerin sağladığı günlük 2gb ücretsiz ve geri kalanı aşarsa ücretlendirme olduğunu söylemişti Hindistan'da yaşayan bir arkadaşım ve hızları gayet yüksekti.

Hindistan'da operatörlerin sağladığı günlük 2 GB ücretsiz ve geri kalanı aşarsa ücretlendirme olduğunu söylemişti Hindistan'da yaşayan bir arkadaşım ve hızları gayet yüksekti.

Hocam Hindistan altyapısını bilmiyorum ama Türkiye'de iki olay olduğunda bütün iletişim kilitleniyor. Altyapı ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Tabii bilen biri yanıtlasa daha iyi olur.

Hocam Hindistan altyapısını bilmiyorum ama Türkiye'de iki olay olduğunda bütün iletişim kilitleniyor. Altyapı ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Tabii bilen biri yanıtlasa daha iyi olur.
Maalesef o altyapıyı da acı bir şekilde deneyimlemiş oluyoruz. En ihtiyaç olunan anda olmaması vb...

Yeni konular

Geri
Yukarı