Prime Video Oppenheimer gözükmüyor

quadroxxq

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
29 Mart tarihinde Oppenheimer Prime videoya geldi fakat benim uygulamamda ve web sitesinde görünmüyor, bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Filmi kaldırmışlar. Dün baktığımda hem uygulama içerisinde hem de Google'da gözükürken bugün her ikisinde de gözükmüyor. Amazon'un bu hatasını düzeltmesini beklemek istemiyorsanız 3TL'ye Apple TV'den kiralayabilir veya 18TL'ye kalıcı olarak satın alabilirsiniz. Apple cihaz zorunluluğu yok. Windows bilgisayardan da kullanılabiliyor.

Filmi kaldırmışlar. Dün baktığımda hem uygulama içerisinde hem de Google'da gözükürken bugün her ikisinde de gözükmüyor. Amazon'un bu hatasını düzeltmesini beklemek istemiyorsanız 3TL'ye Apple TV'den kiralayabilir veya 18TL'ye kalıcı olarak satın alabilirsiniz. Apple cihaz zorunluluğu yok. Windows bilgisayardan da kullanılabiliyor.
Nasıl satın alabilirim? Türkiye sitesini bulamadım.

Nasıl satın alabilirim? Türkiye sitesini bulamadım.
Site üzerinden alamıyorsun. Uygulamayı indirip alman lazım. Ben sadece Windows uygulamasını kullandığım için onun hakkında yorum yapabilirim. Android telefonlarda zaten uygulaması yok. Akıllı TV'lerde ise nasıl çalışıyor bilmiyorum. TV'de de uygulamayı indirip alabiliyorsanız filmi de alıp izleyebiliyorsunuzdur.

Geri
Yukarı