Oppo A12 yüksek sıcaklık

Kılıf kullanmıyorsanız ısınmasından doğal bir şey yok. Kılıf yüksek derecede ısıyı engelliyor. Belirli bir kısım ise siz bakmıyorken işlemci yüke girmiş olabilir bir de güneşi yediyse çok normal. Garantilik bir durum yok durduk yere 2 hafta olmayın telefonunuzdan.

Kılıf daha çok ısıtıyor diye biliyordum. Kılıf öneriniz varsa yollayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kılıf malzemesine göre telefon ısınınca ısıyı tutabilir ama kesinlikle güneş gibi dış faktörlerden gelen ısınmayı yavaşlatır. Maalesef kılıflar hakkında bir bilgim yok. Bilen birisi yardımcı olur umarım.

Oyun oynama gibi ısınacağı ve uzun süreli sıcak kalacağı durumlarda kılıf arttırır evet ama güneş vurması vb gibi durumlarda kılıf ısınmayı azaltabilir.(şeffaf plastik kılıflar daha iyidir bu konuda, ya da beyaz plastik kılıflar)

Oyun oynama gibi ısınacağı ve uzun süreli sıcak kalacağı durumlarda kılıf arttırır evet ama güneş vurması vb gibi durumlarda kılıf ısınmayı azaltabilir.(şeffaf plastik kılıflar daha iyidir bu konuda, ya da beyaz plastik kılıflar)

Sorun kılıfsızlıktan değil. Telefonu sırt üstü koydum ekran kısmı ısındı hem de 5 dakika içinde nasıl oluyor bu? Geçen beni linçlemiştiniz şimdi açıklayın o zaman.

Sorun kılıfsızlıktan değil. Telefonu sırt üstü koydum ekran kısmı ısındı hem de 5 dakika içinde nasıl oluyor bu? Geçen beni linçlemiştiniz şimdi açıklayın o zaman.

Linç sebebi tek 1 Low end cihaz yüzünden koca markaya çöp damgası vurmanızdı.
Cihaz zaten kötü bunu inkar eden olmadı ki.
Ayrıca bahsettiğiniz kısımda cihazın işlemcisi oluyor genel olarak, o an sistem güncellemesi yapmaya kalkışmış olabilir, arka planda açık olan bir uygulama yüzünden olabilir, ya da en basitinden cihaz fazla yüke maruz kaldığı için yıpranmaha başlamış olabilir. (2 GB RAM ve aşırı alt düzey bir işlemci. Zaten 1500 TL civarına gerçek telefon alabildiğimize şükür derim ben bu vergi ve kurlar içinde.)

Linç sebebi tek 1 Low end cihaz yüzünden koca markaya çöp damgası vurmanızdı.
Cihaz zaten kötü bunu inkar eden olmadı ki.
Ayrıca bahsettiğiniz kısımda cihazın işlemcisi oluyor genel olarak, o an sistem güncellemesi yapmaya kalkışmış olabilir, arka planda açık olan bir uygulama yüzünden olabilir, ya da en basitinden cihaz fazla yüke maruz kaldığı için yıpranmaha başlamış olabilir. (2 GB RAM ve aşırı alt düzey bir işlemci. Zaten 1500 TL civarına gerçek telefon alabildiğimize şükür derim ben bu vergi ve kurlar içinde.)

Şikayet var isimli siteye bakarsan Oppo hakkında tam 6000 tane şikayet var. Bu markanın durumunu açıklamaya yeter de artar bile. Sen Oppo'yu beğeniyorsun diye linçleme hakkın yok. Oppo - Şikayetvar

Şikayet var isimli siteye bakarsan Oppo hakkında tam 6000 tane şikayet var. Bu markanın durumunu açıklamaya yeter de artar bile. Sen Oppo'yu beğeniyorsun diye linçleme hakkın yok. Oppo - Şikayetvar

Şikayet miktarına değil, şikayetin kaç kişide bir olduğuna bakmak lazım.

Ona bakılırsa Xiaomi Türkiye'de aşırı fazla satılan bir marka ve onunda memnuniyeti kadar şikayeti var.

Aynı şey Samsung, Realme vb markalardada geçerli.

@HaWlI KuLlANIcI sizde bakın bi isterseniz hocam 😃

Biz size linç atmadık ki yanlış anlamışsınız. Ayrıca o kadar şikayet normal değilmi? Marka çok F/P telefonlar üretiyor. Fazla satınca fazla sorun.

Şikayet miktarına değil, şikayetin kaç kişide bir olduğuna bakmak lazım.

Ona bakılırsa Xiaomi Türkiye'de aşırı fazla satılan bir marka ve onunda memnuniyeti kadar şikayeti var.

Aynı şey Samsung, Realme vb markalardada geçerli.

@HaWlI KuLlANIcI sizde bakın bir isterseniz hocam 😃

Sana daha fazla açıklama yapmayacağım zamanıma yazık.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı