Oppo A15s cihaza nasıl root atılır?

Evet çoğu kişinin öyle dediğini gördüm fakat tersi şeklinde root atabilenler da var. Telefonumu kişiselleştirmek istiyorum ve telefonumun performansını arttırmak istiyorum.
O root atabilenlerin olduğu yeri bilmek isterim. Maalesef doğru olmama ihtimali olabiliyor. Direkt oppo root diye açılan konular oppo a15s vb 'yi kapsamıyor. Yeni telefonlara hala kingoroot ile root atabileceklerini sananlar var. Bakın burada ancak sizin modeli kapsayan bir konu var ama sizin modele uyar mı ve ne kadar doğru bilinmiyor.

O root atabilenlerin olduğu yeri bilmek isterim. Maalesef doğru olmama ihtimali olabiliyor. Direkt Oppo root diye açılan konular Oppo A15s Vb'yi kapsamıyor. Yeni telefonlara hala kingoroot ile root atabileceklerini sananlar var. Bakın burada ancak sizin modeli kapsayan bir konu var ama sizin modele uyar mı ve ne kadar doğru bilinmiyor.

Evet bu konuyu görmüştüm olan İngilizcem ile biraz anladım fakat terimleri bilmediğim için tam olarak anlayamadım vakitiniz olunca bana basit bir şekilde nasıl yapabileceğimi anlatabilir misiniz rica etsem?

Evet bu konuyu görmüştüm olan İngilizcem ile biraz anladım fakat terimleri bilmediğim için tam olarak anlayamadım vakitiniz olunca bana basit bir şekilde nasıl yapabileceğimi anlatabilir misiniz rica etsem?
O konudaki linux terimlerinden de ben anlamıyorum ki denemeden anlatım yapamam. Umarım oppo bir gün destek verir, kusura bakmayın.

Geri
Yukarı