Çözüldü Oppo A15'te Android sistem uygulamalarını nasıl silebilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

berfinkaraca

Centipat
Yer
Malatya
Daha fazla  
Telefonumda gereksiz Google uygulamalarını silmek istiyorum bunun içinde bildiğiniz güncel çözümler varsa yazarsanız sevinirim. Telefonumun modeli Oppo a15. önceden bu konu hakkında çözümler sunulmuş ama güncel çözümler olsa daha iyi olabilir diye düşündüm. Telefonu bozmak istemem doğrusu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu konu sizin işinize yarayacaktır.

Huawei yazdığına bakmayın. Tüm telefonlarda çalışıyor.

Çözüm
Google'dan "android debloat rootsuz" diye aratırsanız nasıl yapılacağı çıkıyor.
Teşekkürler böyle olduğundan haberim yoktu hatta root atmayı düşünüyordum.

Size de çok teşekkürler.

Telefonum bayağı yavaş galiba root işe yarayabilir. Root atmamı önerir misiniz? Papara tarzı uygulamalarda sorun olur mu? Bazı bloglarda finans uygulamalarında sorun yarattığını okudum.

Root atarak yapmak istediklerinize bağlı bu.
Root atınca sadece uyarı veriyor o kadar. Bunun için yeni konu açmanız daha sağlıklı olur tabii ki.

Root gizleme çok basit bir işlem.

Bazı uygulamalar gizleme yapılsa bile çok tuhaf bir şekilde fark edebiliyor. OEM kilidinden anlıyorlar sanırım.

Root atarak yapmak istediklerinize bağlı bu.
Root atınca sadece uyarı veriyor o kadar. Bunun için yeni konu açmanız daha sağlıklı olur tabii ki.

Bazı uygulamalar gizleme yapılsa bile çok tuhaf bir şekilde fark edebiliyor. OEM kilidinden anlıyorlar sanırım.
Hocam ben böyle bi uygulama kullanıyorum. ADB' nin uygulama hali. Sizce bu virüslü müdür?
VT linki:VirusTotal
KIS ya da MBAM bir şey bulmadı.

Geri
Yukarı