Oppo A16 Android 12 alacak mı?

A16 olan almayacak diyorlar ama 16s daha 12 almamasına rağmen 13 alacaklar listesine eklenmiş durumda sizin kastınız 32 lık olansa o almayacaktır ama 16s geç de olsa alacaktır o da Oppo'nun güncelleme politikasından dolayıdır.

13 ü bile alacaklar listesinde 16s var ama 16 alacaklar listesinde yok 2023 ilk çeyreğinde 13 alacağına göre 12 yi de yıl bitmeden alır diye düşünüyorum ama senin kastın 3/32 lık olan 16 ise o alamayacaktır.

Realme C25s bile G85 işlemci kullanıyor iken ona Realme UI 4.0 verilmiyor.

Realme arayüzüne pek anlam veremiyorum. Saf Android ve kendi uygulamaları var ama niye bu kadar bekliyorlar. İyi donanımlıyı bile bekletiyorlar. C15 donanım olarak iyi değil(Günlük kullanım telefonudur)

Realme arayüzüne pek anlam veremiyorum. Saf Android ve kendi uygulamaları var ama niye bu kadar bekliyorlar. İyi donanımlıyı bile bekletiyorlar. C15 donanım olarak iyi değil(Günlük kullanım telefonudur)
A74 bile güçlü bir işlemciye sahip olmamasına rağmen Android 13 alıyor hatta Oppo 14 bile alabilir dedi :D. Realme C25s'den A74'e geçtim ben. İyi ki geçmişim. C25s 1 Android güncellemesi alıp tırt oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı