Oppo A5 2020 Coloros 11 Türkiye'ye gelmedi

Yorumu şubat zamanları yazmışım. Gören zaten görmüştür. 3 GB RAM olan bir cihazda 11 bile kasıyor, 12-13 atılsa da zararına olur. Ayrıca Oppo cihazlarda Bootloader açılmıyor. Bu yüzden ROM falan atılamaz. Bilginiz olsun. İyi günler :).

Ben sadece Oppo için söylemedim genel olarak söyledim 3 GB RAM'li cihazlar için kibarlığınız için teşekkürler :)

Ben sadece Oppo için söylemedim genel olarak söyledim 3 GB RAM'li cihazlar için kibarlığınız için teşekkürler :)
Bu sosyalde hep birlikte fikir ayrılıklarımızı tartışıp ortak noktalara varıyoruz. Birbirimizi kırmaya ne gerek var? Ve evet, Oppo için söylemediğinizi anladım. Ama Oppo cihazlarda cidden özellikle A serilerinde 3 GB RAM var ise işkence gibi oluyor. ROM da atılmıyor maalesef. Ama ColorOS 13 gelen A serileri bayağı düzelmeye başladı. Ben A74 kullanıyorum. Çektiğim çileyi anlamanız için ColorOS 12 ile bu cihazı kullanmanız gerek :D.

Bu sosyalde hep birlikte fikir ayrılıklarımızı tartışıp ortak noktalara varıyoruz. Birbirimizi kırmaya ne gerek var? Ve evet, Oppo için söylemediğinizi anladım. Ama Oppo cihazlarda cidden özellikle A serilerinde 3 GB RAM var ise işkence gibi oluyor. ROM da atılmıyor maalesef. Ama ColorOS 13 gelen A serileri bayağı düzelmeye başladı. Ben A74 kullanıyorum. Çektiğim çileyi anlamanız için ColorOS 12 ile bu cihazı kullanmanız gerek :D.

Ben Oppo kullanıcısı değilim ticaret üzerinden geldi bu cihaz bana öncesinde arkadaşımda deneyimlemiştim ama iPhone kullanıcısı olarak bayağı hafif geliyor ele bunu belirtmek gerek ama benim Redmi S2 cihazıma göre 1000 kat iyidir :) NFC olsun Android 10 olsun kullanımı rahat bayağı ve stereo hoparlör olması
Redmi S2 cihazı da A10 alıyordu 3GB olduğu için sanırsam oda almadı

Yeni konular

Geri
Yukarı