Oppo A55 4G Android 12 güncellemesi almadı

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Benim gibi bu cihazı kullanıp Android 12 alan veya almayan var mı? Haziran'da en son "Haziran ayı Android güvenlik güncellemesi" geldi o zamandan beri başka hiçbir güncelleme almadım. Bir çözüm yolu yok mu? Cihazın bootlader kilidi açılabiliyor ROM atamaz mıyız? @Umut Nas

Son düzenleme:
Benim gibi bu cihazı kullanıp Android 12 alan veya almayan var mı? Haziran'da en son "Haziran ayı Android güvenlik güncellemesi" geldi o zamandan beri başka hiçbir güncelleme almadım. Bir çözüm yolu yok mu? Cihazın bootlader kilidi açılabiliyor ROM atamaz mıyız? @Umut Nas
Hocam bu rom atma işleri sorun çıkartıyor mu? Bende Realme C25s var Android 13 almayacak diyorlar. Ve ben de saf android arayüzünü denemek istiyorum. Pixel rom kurarsam ne olur? Ve nasıl kurabilirim? Bootloader kilidim kapalı benim de. @Umut Nas

Sizin cihaza Custom ROM yok hocam. Oppo'larda OEM kilidi açmak Huawei cihazlara göre daha zordur ek olarak.

Hocam bu ROM atma işleri sorun çıkartıyor mu? Bende Realme C25s var Android 13 almayacak diyorlar. Ve ben de saf Android arayüzünü denemek istiyorum. Pixel ROM kurarsam ne olur? Ve nasıl kurabilirim? Bootloader kilidim kapalı benim de. @Umut Nas

Düzgün yaparsanız sorun çıkmaz. Kurmak isterseniz yeni konu açın ve beni etiketleyin. Sizin cihazın geliştirici ekibi az da olsa var.

Sizin cihaza Custom ROM yok hocam. Oppo'larda OEM kilidi açmak Huawei cihazlara göre daha zordur ek olarak.

Düzgün yaparsanız sorun çıkmaz. Kurmak isterseniz yeni konu açın ve beni etiketleyin. Sizin cihazın geliştirici ekibi az da olsa var.
Benim cihazda Mediatek Helio G85 var. OEM kilit açmaya izin veriyor diye biliyorum. Ama Pixel Experience sitesinde rom yok. XDE developer sitesinde birkaç tane var onlara da ne kadar güvenilir bilmiyorum. Ama saf android deneyimlemek istiyorum. DSU loader bunu yapıyor diyorlardı o nasıl çalışıyor? Ben de geliştirici seçeneklerinde görmüştüm.

Geri
Yukarı