Oppo A55 ColorOS 11.1 güncellemesinden sonra kasma ve donma oluyor

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Oppo A55 (CPH2325) ColorOS 11.1 güncellemesinden sonrası kasma ve donma sorunları yaşıyorum. Cihazı ilk aldığım zaman hiçbir sıkıntı yoktu. Galiba 11 sürümü daha iyiydi, ben 11.1 kurduğum için bu sorunlar ortaya çıktı. Ve Oppo Türkiye'ye yazdığım zaman "ColorOS 11 dağıtımlarının bittiğini, güncelleme verilemeyeceğini ColorOS 12'yi beklememi" söylüyor. ColorOS 11'e nasıl dönebilirim? Hiç oyun oynamıyorum, sadece sosyal medya ve günlük kullanmama rağmen hiçbir değişiklik olmuyor. Cihazın donanımı filan iyi değil ama günlük kullanımda da bu sorunları yapmaması gerekiyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Oppo A74 kullanıcısıyım, ilk aldığım zamanlarda çok iyi çalışmasına rağmen birkaç ay sonra donma ve kasma sorunu meydana gelmişti. Güncelleme alarak düzeldi.
Ram arttırma özelliğini kullandığını düşünüyorum ve İşe yarar mı bilmiyorum ancak format atmayı denesen iyi olabilir belki.
Ama kesinlikle sorun yazılımda bence*

Oppo A74 kullanıcısıyım, ilk aldığım zamanlarda çok iyi çalışmasına rağmen birkaç ay sonra donma ve kasma sorunu meydana gelmişti. Güncelleme alarak düzeldi.
RAM arttırma özelliğini kullandığını düşünüyorum ve İşe yarar mı bilmiyorum ancak format atmayı denesen iyi olabilir belki.
Ama kesinlikle sorun yazılımda bence*

RAM attırma özelliği bu cihazda yok. Sorun 11.1 yazılımından kaynaklanıyor. Format attım, sıfırladım olmadı. 11 sürümüne geri nasıl dönebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı