Oppo A55'e Android/ColorOS 12 ne zaman gelecek?

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Oppo A55'e Android/ColorOS 12 ne zaman gelecek? Bu cihazda güncelleme geldikten sonra oyunlar ve oyun grafiklerinde güncelleme ile performans artışı olur mu? Malûm cihaz donanım ve işlemci olarak hiç iyi değil. Teşekkürler.

Android 12 için Google en az 6GB RAM öneriyor. Gelmeyebilme ihtimali var, gelirse de performansı artmaz düşer. 11'e göre çok daha ağır bir OS android 12.

Android 12 için Google en az 6 GB RAM öneriyor. Gelmeyebilme ihtimali var, gelirse de performansı artmaz düşer. 11'e göre çok daha ağır bir OS Android 12.

Anladım bu üzücü durum. :( Oppo alarak hata yaptım zaten. Telefon alırken oyun oynadığımı söyleseydim ona uygun cihaz önerilerdi. 😐

Anladım bu üzücü durum. :( Oppo alarak hata yaptım zaten. Telefon alırken oyun oynadığımı söyleseydim ona uygun cihaz önerilerdi. 😐
Yani aslında OPPO güzel bir F/P markasıdır. OPPO önermeselerdi Xioami ya da Samsung önerirlerdi muhtemelen. Xioami'nin performansı kağıt üzerinde daha iyi olurdu ancak Xiaomi'nin android skin'i MIUI aşırı bug dolu ve genel olarak kasıyor. Samsung'un da işlemcisi daha kötü olurdu ancak kamera ve ekranı iyi olurdu muhtemelen. OPPO sizin için en iyi seçimdir zaten. Ekonomi sağ olsun çok paraya az telefon alabiliyoruz :/

Yani aslında Oppo güzel bir F/P markasıdır. Oppo önermeselerdi Xiaomi'ya da Samsung önerirlerdi muhtemelen. Xiaomi'nin performansı kağıt üzerinde daha iyi olurdu ancak Xiaomi'nin Android Skin'i MIUI aşırı bug dolu ve genel olarak kasıyor. Samsung'un da işlemcisi daha kötü olurdu ancak kamera ve ekranı iyi olurdu muhtemelen. Oppo sizin için en iyi seçimdir zaten. Ekonomi sağ olsun çok paraya az telefon alabiliyoruz :/

Oppo bence iyi seçim değil. İşlemci ve donanım olarak A55 zaten kötü. Oyun oynamak bile sıkıntı yaşatıyor. Ayrıca Google Android 12 için 6 GB istiyorsa yüklediğimiz taktirde cihazda performans düşüşü ve kasmalar olacak. 😞 Zamanında 4.000 küsüre 1.500 gibi para ekleyip Redmi Note 10 Pro alabilirdim. Staj zamanımdı ailemde para vermişti almam için.

Oppo bence iyi seçim değil. İşlemci ve donanım olarak A55 zaten kötü. Oyun oynamak bile sıkıntı yaşatıyor. Ayrıca Google Android 12 için 6 GB istiyorsa yüklediğimiz taktirde cihazda performans düşüşü ve kasmalar olacak. 😞 Zamanında 4.000 küsüre 1.500 gibi para ekleyip Redmi Note 10 Pro alabilirdim. Staj zamanımdı ailemde para vermişti almam için.
Tabii bütçen varsa çok daha iyi telefonlar alınılabilirdi :/

Yeni konular

Geri
Yukarı