Oppo A5S şifresi olmadan nasıl sıfırlanır?

Utku Emre

Decapat
Daha fazla  
Selamünaleyküm. Oppo A5S'in şifresini unuttum. Recovery modedan format atarken de ekran şifresini istiyor. Telefon uçak modunda kaldığı için mail adresime de şifre sıfırlama mesajı gönderemiyorum. Konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belki yardımcı olur hocam.
Hard reset atıyor hocam tüm bilgiler gider bilginiz olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belki yardımcı olur hocam.
Hard reset atıyor hocam tüm bilgiler gider bilginiz olsun.

Yalnız şifre isteyecek yine sıfırlarken?
Bir anlamı kalmıyor videonun o zaman.

Evet arkadaşlar videoda şifre istiyor izledim ben de ama sorun o zaten piyasada şifre yok.

Şu çözümü denesem olur mu acaba pek güvenemedim telefon komple gitmesin sonra.

Hocam bende pek güvenmedim bilgisayardan yazılım atıyor arkadaş galba. Kendi üzerindeki hard resetten hallolması lazım aslında ben ilk defa duydum hard resette şifre istediğini.

Hocam bende pek güvenmedim bilgisayardan yazılım atıyor arkadaş galba. Kendi üzerindeki hard resetten hallolması lazım aslında ben ilk defa duydum hard resette şifre istediğini.
Aynen hocam bende ilk defa Oppo da böyle bir şeyle karşılaştım. Zaten şifreye erişimim olsa gider ayarlardan fabrika ayarlarına dönerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı