Oppo A72 bataryası PUBG'de 36 dereceye ulaşıyor

LarkBlue

Hectopat
Merhabalar. Oppo A72 model telefonumun bataryası boş kullanımda 27 ila 31 derece iken, PUBG girince 34,36 dereceleri buluyor. Sizce çok mu fazla yoksa ideal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bu değerler bataryama zarar verir mi ? PUBG oynayınca batarya zarar görüyor diyolar.
Zarar verir mi bilemem ama eskir. Bataryaların kullanım ömürleri vardır, zarar vermesinden kastınız nedir anlayamadım. PUBG neden zarar versin ki? Kullanım şekliniz bataryanın ömrünü belirler.

Telefon normal kullanımında bile zaten batarya aşınıyor. Belki daha hızlı aşınır ama endişelenecek bir durum değil.
Telefonu güç tasarrufu moduyla beraber kullanıyorum. 2 Saat daha fazla götürüyor. Full şarjda 2 saat+ gidiyor. Sizce çok aşırı bir aşınma olur mu ? ve bu batarya ortalama kaç sene beni götürür ?

Peki bu değerler bataryama zarar verir mi? PUBG oynayınca batarya zarar görüyor diyorlar.

Sonuçta ağır bir mobil oyun bataryanın ömrünü daha hızlı azaltabilir ama çok da önemli değil bence benim telefonum A50 bir aralar bende oynuyordum dediğim gibi sıcaklık değerlerinde bir anormallik yok.

Sonuçta ağır bir mobil oyun bataryanın ömrünü daha hızlı azaltabilir ama çok da önemli değil bence benim telefonum A50 bir aralar bende oynuyordum dediğim gibi sıcaklık değerlerinde bir anormallik yok.
Sağolun. Oyunu zaten grafik ayarlarını en akıcı modda oynuyorum. Kare hızını da orta ayarlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı